luna
lovely
جمعه 4 مرداد‌ماه سال 1387 :: 10:24 ب.ظ :: نویسنده : F@ezeh

 

دکتر حسین توکلی در گفتگو با قدس به داوطلبان کنکور 10 توصیه مهم کردند، ما نیز برای آن که نشان دهیم چقدر به فکر داوطلبان کنکور هستیم، چند نکته مهم دیگر را بیان می کنیم؛

1-
دواطلبان عزیز ساعت شروع امتحان 7 و 30دقیقه صبح است، و یک ساعت قبل از شروع امتحان درب های حوزه امتحانی بسته می شود، و شما باید یک ساعت قبل از بسته شدن درب ها در حوزه امتحانی حضور داشته باشید، و همچنین باید یکی دو ساعت قبل از آنی که باید در محل حوزه امتحانی باشید از منزل خود به سمت حوزه امتحانی حرکت کنید تا اگر در ترافیک ماندید یا اتفاق پیش بینی نشده ای در بین راه افتاد دیر به حوزه امتحانی نرسید، پیشنهاد می شود دو ساعت قبل از خروج از خانه از خواب بیدار شوید، نیم ساعت ورزش کنید، یک دوش بگیرید و صبحانه بخورید، با یک حساب سر انگشتی پیشنهاد می شود برای به موقع رسیدن به سر جلسه امتحان ساعت یک و نیم شب (وشاید هم صبح) از خواب بیدار شوید!

2-
شدیداً دادن ناهار در حین آزمون را تکذیب می نماییم، شما صرفاً به خوردن یک کیک با ساندیس دعوت هستید!
تذکر ضروری: ساندیسش هم از این صد تومنی هاست، یک وقتی دبه نکنید که ما فکر می کردیم از اون بزرگاست!

3-
درست است که می گویند با لباس راحت به سر جلسه امتحان بیایید، اما جنبه هم خوب چیزی است، آخه با پِیژامه؟!... اِ اِ اون یکی رو نگاه ... اوه اوه ... آقا فیلم نگیر ... شطرنجی اش کنین!

4-
از آوردن گوشی همراه، دستگاه پلی استیشن، حیوان خانگی، رایانه شخصی، گیتار، دستگاه آب میوه گیری، کمربند لاغری، بالشت، لوازم آرایش، خوشبو کننده هوا، حشره کش، وان حمام و آفتابه به داخل حوزه امتحانی شدیداً خودداری کنید!

5-
از کشیدن سیگار، اکس ترکاندن، انجام حرکات موزون و حتی غیرموزون در حین جلسه امتحان شدیداً خودداری نمایید.
تبصره: کشیدن خمیازه، چرت زدن، خوابیدن، چشمک زدن، تیک های عصبی، چرخاندن گردن تا 90 درجه به سمت چپ و راست اشکالی ندارد!

6-
استرس زیادی نداشته باشید، با عدم ورود به دانشگاه اتفاق خاصی برای شما نمی افتد، فقط آقا پسرها زودتر سربازی می روند و در نتیجه زودتر به سر کار رفته و زودتر ازدواج می کنند و دخترخانم ها هم از آنجا که دیگر بهانه ای با عنوان «می خوام ادامه تحصیل بدم» را ندارند زودتر به خانه بخت می روند، مگه بده؟!

نتیجه گیری پایانی: علم بهتر است یا ثروت؟ !معلومه مدرک... مدرک!

موضوعات
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 218083